такмичења

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА У ШКОЛСКОЈ 2022/2023. ГОДИНИ

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Општинско такмичење: 11.02.2023.године у ОШ “Братство“ у Новом Пазару

Окружно такмичење: 04.03.2023. године у ОШ “Милунка Савић“ у Витановцу

Име и презимеРазредШколско местоНиво такмичењаОсвојено место и број бодоваНаставник
Сара Обрадовић7 / 1ДежеваОпштинско  4.место, 13 бодоваЈелка Васојевић
МаријаВидојевић8 / 11Дежева Општинско Окружно-1. место ,19 бод.  2. м. 18 бод.Јелка Васојевић
Миа Коматина8 / 1ДежеваОпштинско Окружно3.м. 14 бодова 9 бодоваЈелка Васојевић

     СРПСКИ ЈЕЗИК, 25.02.2023.ГОДИНЕ,ОШ „Братство“ у Новом Пазару

Име и презимеРазредШколско местоНиво такмичењаОсвојено место и број бодоваНаставник
Дуња Филиповић5/1ДежеваОпштинско12Јелка Васојевић
Соња Јанковић5/1ДежеваОпштинскоОкружно:3.м.=16 бодоваЈелка Васојевић
Милица Танасковић5/1ДежеваОпштинско7Јелка Васојевић
Павле Мутавџић5/2ПостењеОпштинско7Даница Шарац
Теодора Бијорац5/2ПостењеОпштинско14Даница Шарац
Андријана Мутацџић5/2ПостењеОпштинско7Даница Шарац
      
Мартина Перовић6/1ДежеваОпштинско9Јелка Васојевић
      
Ања Бијорац7/2ПостењеОпштинско9Даница Шарац
Делила Сејдовић7/2ПостењеОпштинско4Даница Шарац
Соња Лончаревић7/3ШароњеОпштинско7Миљана Радовмировић
      
Тамара Танасковић8/1ДежеваОпштинскоОкружно:14Јелка Васојевић
Алекса Колашинац8/1ДежеваОпштинско12Јелка Васојевић

РЕЦИТРОВАЊЕ.21.марта 2023. у Народној библиотеци „Доситеј Обрадовић“ у Новом Пазару

Име и презимеРазредШколско местоНиво такмичењаОсвојено место и број бодоваНаставник
Хелена Танасковић2 / 1ДежеваградскоСлађана Нишавић
Миљан Бишевац3 / 9КузмичевоградскоИвана Мијаиловић
Миа Коматина8/1Дежеваградско3. наградаЈелка васојевић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Општинско такмичење:04.02.2023.године у ОШ „Вук Караџић“ у Новом Пазару

Окружно такмичење :19.03.2023.године у Краљеву

Име и презимеРазредШколско местоНиво такмичењаОсвојено место и број бодоваНаставник
Давид Јосивљевић8 / 1ДежеваОпштинско  Окружно  3.место, 33 бодова 30 бодоваНаташа Николов
Миљан Милићевић8 / 1Дежева Општинско  11 бодова   Наташа Николов
Анђелка Бугарић8 / 1ДежеваОпштинско Окружно8 бодоваНаташа Николов

МАТЕМАТИКА  од 1.-4.

Одржано: 04.02.2023.године у ОШ“Мур “у Новом Пазару

Окружно одржано:18.03.2023. у Краљеву

Име и презимеРазредШколско местоНиво такмичењаОсвојено место и број бодоваНаставник
Софија Матовић3/1ДежеваОпштинскоПохвала =24Марјана Белић
Илија Мутавџић3./2ПостењеОпштинско Похвала =20Слађана Премовић
      
Богдан Јанковић4/1ДежеваОпштинскоОкружно2. награда=6430 бодоваБранка Вуксановић
Анђела Петровић4/8ДежеваОпштинско12 бодоваСлађана Сарић
Лана Мијаиловић4/1КовачевоОпштинско5 бодоваБранка Вуксановић

МАТЕМАТИКА  од 5.-8.

Одржано: 04.02.2023.године у ОШ“Халифа… “ у Новом Пазару

Окружно одржано:18.03.2023. у Краљеву

Државно одржано _12.-14.05.2023. у Јагодини

Име и презимеРазредШколско местоНиво такмичењаОсвојено место и број бодоваНаставник
Андреа Петровић5.1ДежеваОпштинско 10 бодоваНаташа Кулунџић
Дуња Филиповић5/1ДежеваОпштинско 0 бодоваНаташа Кулунџић
Ања Бијорац7/1ПостењеОпштинско 0 бодоваАдмир Селек
Ана Богдановић8/1ДежеваОпштинскоОкружноДржавноМЕСТО =94 бода МЕСТО =82  бода    Наташа Кулунџић

МИСЛИША

Школско одржано  09.03.2023.године у Дежеви,

Државно такмичење Мислиша одржано 7.05.2023. у Београду

Р.бр.Презиме и име ученикаРазредБодовиНапомена
1.Кулунџић Александра1./8  
2.Биорац Александра2/2.  
3.Вејселовић Ахмед2/2  
4.Зећировић Ема2/2.  
5.Кулунџић Анђелија2/8.  
6.Кулунџић Ивона2/8  
7.Мијаиловић Матеа2/1.  
8.Мурселовић Ламија2/2.  
9.Мутавџић Даница2/2.  
10.Пауновић Теодора2./8  
11.Пендић Вељко2./3  
12.Пргомеља Душан2./8  
13.Танасковић Хелена2./1  
14.Фековић Омер2./2  
15.Филиповић Вања2./1  
16.Хукић Елмедин2./1  
17.Црновршанин Алиџан2./1  
18.Чаламаћ Лука2./3  
19.Чаламаћ Станија2./3  
20.Ивановић Никола3./8  
21.Јеремић Ива3./1  
22.Јеремић Христина3./1  
23.Коматина Ена3./1  
24.Матовић Софија3./1 похвала 
25.Мијаиловић Хелена3./1  
26.Пендић Урош3./1  
27.Петровић Лука3./8  
28.Токовић Абдулах3./1  
29.Чаламаћ Лена3./3  
30.Јанковић Богдан4./1  
31.Коматина Вељко4./1  
32.Лончаревић Страхиња4./1  
33.Мијаиловић Христина4./1  
34.Мојсиловић Лидија4./8  
35.Пргомеља Огњен4./8  
36.Бијорац Теодора5./2  
37.Бијорац Марта5./2  
38Зећировић Амел5./2  
39.Мутавџић Андријана5./2  
40.Мутавџић Павле5./2  
41.Руговац Имран5./2  
42.Мурселовић Рејхан6./2  
43.Мутавџић Лука6/2  
44.Ристић Алекса6/2  
45.Бијорац Ања7/2  
46.Мутавџић Урош7/2  
47.Арсенијевић Бојана8/2  
48.Богдановић Ана8/1 100 бодова на школском
25 бодова на државном
 1. место
49.Зећировић Ирма8/2  
50.Мишовић Сара8/2  
51.Мутавџић Петар8/2  

Физика:Општинско такмичење одржано 11.02.2023.године у ОШ“Ћамил Сијарић“ у Новом Пазару

Име и презимеРазредШколско местоНиво такмичењаОсвојено место и број бодоваНаставник
Соња Лончаревић7/3ШароњеОпштинско21, 3. местоКенан Тмушић
Марко Тошић7/3ШароњеОпштинско1 бодКенан Тмушић

Географија:

Општинско такмичење:12.03.2023.године у ОШ“Стефан Немања“у Новом Пазару

Окружно_________________________

Име и презимеРазредШколско местоНиво такмичењаОсвојено место и број бодоваНаставник
Тамара Танасковић8/1ДежеваОпштинко2. место ,80 бодоваВладимир Величковић
Ана Богдановић8/1ДежеваОпштинско3. место ,70 бодоваВладимир Величковић
Алекса Колашинац8/1ДежеваОпштинко63,5 бодоваВладимир Величковић
Миа Коматина8/1ДежеваОпштинско46 бодоваВладимир Величковић

Биологија,општинско такмичење  одржано 19.03.2023. године у ОШ“Рифат Бурџовић Тршо“.

Име и презимеРазредШколско местоНиво такмичењаОсвојено место и број бодоваНаставник
Марта Биорац5 / 2 ПостењеОпштинско64 бодаДијанаЂоковић
Драгана Видић6/3ШароњеОпштинско  55 бодоваДијанаЂоковић
Татјана Миљковић6/1ДежеваОпштинско43ДијанаЂоковић
   Општинско  
Ања Бијорац7 / 2ПостењеОпштинско  68  ДијанаЂоковић
Тијана Лончаревић7 /1ДежеваОпштинско65ДијанаЂоковић
Алекса Мишовић7/2ПостењеОпштинско27ДијанаЂоковић
Миа Коматина8/1ДежеваОпштинско  58ДијанаЂоковић
Ђорђе Пендић8/1ДежеваОпштинско32ДијанаЂоковић
Наида Мурселовић8/1ПостењеОпштинско13ДијанаЂоковић

Такмичење „Шта знаш о саобраћају, ______________________. године у ОШ“Стефан немања“ у Новом Пазару, није још орджано.

Пријављна 4 ученика.

Наставник Ана лончаревић

Фестивал стваралаштва младих 2023.

У уторак 07.марта 2023. године,са почетком у 16.сати , наша школа је узела учешће на ФСМ-их у Новом Пазару

Резултати:

1.место , мали плес-Барби грл (припремале:Дијана Кулунџић и Јелена Ратковић).

2.место, велики плес-Џез балет (Припремала Милена Ћурчић).

Плакета за сценски наступ додељена Тамари Танасковић 8/1

Плакету добила Милена Ћурчић као инструктор плеса.

Плакету добила ОШ“Растко Немањић“ .

У финале се пласирала соло нумера Саре Глишовић 7 /1, али није награђена.

У петак, 31. марта (шта знаш о коришћењу дронова ) ученици 8 / 1 разреда

1.Давид Јосивљевић

2.Миљан Милићевић

3.Сара Обрадовић

4.Амар Шкријељ

су се пласирали за Републичко такмичење.

Наставник:Марко Кулунџић

Дана 14.02.2023.године, у Центру за децу и омладину „Дуга“ у Новом Пазару одржане „Дугине дечје игре“ , на којима су наши ученици,4.разреда освојили 1. место

Наставници:Бранка Вуксановић, Миленка Бијорац

Такође у организацији „Дуге“, на ликовном конкурсу „Слушај како планина дише“, награђени су:

Матеа Мијаиловић, 2/1 . разред , Ехлимана Реџовић, 7/1,Ирма Зећировић 8/2.

Наставници:Слађана Нишавић и Јелена Белојица

На Јесењем кросу 3. место освојила Милица Танасковић, 5/1

Градско такмичење у атлетици одржано 27. априла 2023.године, наставник Саша Томовић

Резултати по дисциплинама:

Трчање на 60 м

1.Милица Танасковић , 5/1, 2. место

Скок у даљ:

1.Марко Глишовић, 6/1, Прво место-иде даље

2.Сара Глишовић 7/1,,Друго место

3.Никола Тиосављевић,, 7 / 1, Друго место

4.Анђелка Бугарић, 8/1. треће место

5.Алекса Колашинац, 8 / 1, треће место

Бацање кугле:

1.Николина Јанковић, 6/1,Прво место-иде даље

2.Тамара Танасковић, 8/1, Прво место

3.Давид Стефановић, 6/1, Друго место

4.Петар Мутавџић, 8/2, Треће место

5.Марина Мијаиловић, 8/1, Треће место

 Окружно-Краљево=

1.Марко Глишовић 1. место, скок у даљ-Иде на Међуокружно

2.Николина Јанковић 1. место, бацање кугле-Иде на међуокружно

Пролећни крос РТС-а:

1.Богдан Глишовић, 1/1, освојио 1. место

2.Теодора Тиосављевић, 3/1, освојила 3.место

3.Марко Глишовић, 6/1 освојио 2. место

4.Сара Глишовић, 7/1 освојила 2. место

Државно школско такмичење у атлетици одржано у Ћуприји 24.05.2023.

  1. Марко Глишовић 3. место скок у даљ

Коначно:Општинско појединачно:

2/ прва , 2/ друга , 7/ трећих  места

Општинско,  екипно: једно 2. места, једно 2. место

Окружно такмичење појединачно:

1/1. место , 1 /2. место и

Окружно такмичење екипно 1 четврто место , али иду даље .

Све похвале за наше учение и наставнике!!!

                                                                           Школски педагог, Аиша Тотић