ОШ "Растко Немањић" Школа У ОШ“ Растко Немањић“ спроведена акција “ Читајмо гласно“

У ОШ“ Растко Немањић“ спроведена акција “ Читајмо гласно“

У ОШ“ Растко Немањић“ спроведена акција “ Читајмо гласно“ post thumbnail image

На часу српсог језика 28.02.2023. године са ученицима седмог разреда наставница српког језика Јелка Карличић спровела је акцију “ Чиатјмо гласно“.

Циљ ове заједничке активности јесте подстицање читања, повезивање школске библиотеке и школе са локалном заједницом, повезивање са установама и удружењима која се баве афирмисањем културе и уметности, као и промоција рада и сарадње школских библиотекара.

Надамо се да ћемо успешно промовисати књигу, културу читања и читалачку писменост.