ОШ "Растко Немањић" Школа Међународни дан особа са Дауновим синдромом – 21.март

Међународни дан особа са Дауновим синдромом – 21.март

Ученици издвојеног одељења у Шароњу показали су данас, када се обележава Међународни дан особа са Дауновим синдромом да смо сви ми више слични него што смо различити🥰 ученице петог разреда, Лидија Мојсиловић, Дивна Мојсиловић и Николина Петровић спремиле су један скеч у оквиру Драмске секције коју води наставница Марија Стефановић,а онда су сви, на симболичан начин, носећи различите чарапе, показали да волимо различитост и да смо спремни да будемо другари свима и увек, на сваком месту.