У оквиру активности посвећених неговању емпатије, разумевања и међусобне подршке, ученици Од 1. до 4. разреда реализовали су симболичне активности „Ауто пун љубави“ и „Срце једнакости и разумевања“ . Ове активности су имале за циљ да подсете ученике на значај лепе речи, уважавања и бриге о другима. Кроз размену порука подршке и пријатељства, ученици су показали да малим гестовима можемо улепшати нечији дан и допринети стварању подстицајног и безбедног школског окружења. „Ауто пун љубави“ наставља свој симболични пут, ширећи важну поруку – да смо најјачи онда када смо једни уз друге.
Учитељице Марина Лазовић и Милоранка Ристовић



