У ИО Постење наше школе обележен је Дан детета. Ученици су са својим учитељицама обележили овај важан датум кроз игру , писање радова, цртање цртежа. Причали су о правима, обавезама,
Већ неколико година уназад успешно реализујемо ову хуманитарну акцију. Захваљујући родитељима наших ученика, наставном особљу, а пре свега захваљујући нашој дивној деци, учинили смо и ову Нову годину управо ,,магичном!“